streswpracy

Polecamy ciekawe linki

linki

 • Na stres i bezsenność – ekstrakt ze szparaga

  Wraz z poprawą warunków i stylu życia mieszkańców krajów rozwiniętych dochodzi do wzrostu zainteresowania wpływem sposobu odżywiania się na polepszanie i utrzymanie dobrego stanu zdrowia fizycznego i psychicznego, na poprawę jakości życia oraz spowolnienie procesów starzenia(...)

 • Błędne koło traumy

  Dzieci i wnuki tych, którzy cudem ocaleli z zagłady lub kataklizmów, też cierpią. Jak obiekt radioaktywny doświadczenie traumy promieniuje na kolejne pokolenia. Promieniuje w sposób nieuchwytny. Bo ci, którzy przeżyli traumę, nie potrafią o niej mówić, przepracować żałoby z nią związanej(...)

 • Raport „Zarządzanie zdrowiem personelu w kontekście starzenia się społeczeństwa”

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że właśnie ukazał się nasz nowy raport pt. „Zarządzanie zdrowiem personelu w kontekście starzenia się społeczeństwa. Raport z reprezentatywnego badania 1015 pracowników średnich i dużych firm w Polsce”(...)

 • Work-life balance a wiek pracowników

  Problem zachowania równowagi praca - życie dotyczy pracowników w różnym wieku ze względu na liczne, zróżnicowane obciążenia. Wraz z wiekiem zmieniają się role życiowe i społeczne, a z nimi obowiązki. Młodzi borykają się z problemem pogodzenia pracy zawodowej z opieką nad małymi dziećmi(...)

wydawnictwa

 • Fakty i mity o osobach z niepełnosprawnością

  Niepełnosprawność zawsze była poważnym wyzwaniem dla człowieka i zadaniem dla całego społeczeństwa. Dzięki przemianom w naszym kraju problem niepełnosprawności wychodzi na światło dzienne i jest ujawniany we wszystkich aspektach życia(...)

 • Wymagania w pracy – wyzwania czy przeszkody?

  Powszechne jest narzekanie na zbyt dużą ilość pracy, napięte terminy zmuszające do pracy po godzinach i doprowadzające do tego, że niektórzy pracownicy mają po kilka tygodni czy nawet miesięcy niewykorzystanego urlopu, nie mówiąc o zarywanych weekendach(...)

 • Przewodnik CSR po bezpiecznym i zrównoważonym środowisku pracy

  Współczesne trendy polityki makroekonomicznej coraz wyraźniej wskazują na potrzebę przyjęcia bardziej odpowiedzialnych modeli rozwoju opartych na solidarności i równości społecznej(...)

 • Zdrowie psychiczne w pandemii

  Obecna sytuacja epidemiczna oraz związane z tym zmiany w funkcjonowaniu społecznym mogą znacząco wpływać na nasze samopoczucie, wywołując niepokój oraz lęk(...)

 • Poradnik dla osób goszczących uchodźców z Ukrainy

  W miarę pogłębiania się kryzysu uchodźczego miliony mężczyzn, kobiet i dzieci stoją w obliczu niepewnej przyszłości. Co możesz z tym zrobić?(...)

Filmy